Najczęściej zadawany pytania:

Jaki poziom biegowy muszę posiadać, żeby wziąć udział w obozie?

Obóz zaplanowany jest w taki sposób, żebyś niezależnie od swoich umiejętności, spokojnie poradził/ła sobie z treningiem. Kondycja pozwalająca pokonać 5 km w 30 minut oraz umiejętność pokonania jednorazowo 10 km, na pewno pozwoli Ci cieszyć się w pełni z treningów.

Czy mogę przyjechać na obóz z rodziną?

Jasne, że tak! Możesz przyjechać i mieszkać w trakcie obozu ze swoimi najbliższymi. W takiej sytuacji, osoby niekorzystające z treningów mają zapewniony pobyt na preferencyjnych warunkach. Ty cieszysz się treningiem, a Twoi bliscy wypoczywają!

Czy istnieje możliwość jednodniowego odłączenia się od grupy biegowej?

Oczywiście, jeżeli z jakiegoś powodu, masz chęć spróbowania swoich sił na trasach nieprzewidzianych w programie wyjazdu lub planujesz po prostu spędzić jeden dzień na wycieczce z rodziną — nie ma problemu! Z chęcią pomożemy Ci w zaplanowaniu tego dnia. 🙂

Chcę wziąć udział w obozie — co mam zrobić?

Świetnie! Bardzo nas to cieszy. W pierwszej kolejności proszę przejść do zakładki ZGŁOSZENIE. Po jej uzupełnieniu i wysłaniu otrzymasz na maila specjalną „Ankietę zgłoszeniową”.
W dalszej kolejności pozostanie Ci wpłacenie zaliczki i rozpoczęcie odliczania dni do obozu. 🙂

Co zyskam dzięki uczestnictwu w obozie?

6-dniowy obóz biegowy niesie ze sobą mnóstwo korzyści zarówno kondycyjnych, wpływających bezpośrednio na Twoją formę, jak i dużą wartość merytoryczną. Poza lepszą kondycją zdobędziesz również wiedzę treningową — jak, kiedy i w jakiej ilości należy wykonywać trening, aby był jak najbardziej efektywny.
Przy okazji, OBIECUJĘ, że będziemy się świetnie bawić. 🙂

Czy istnieje możliwość przedłużenia pobytu w ośrodku?

Jest i taka możliwość. Możesz przyjechać do ośrodka zarówno wcześniej, jak i opuścić ośrodek po oficjalnym terminie obozu. Pamiętaj jednak, że w takiej sytuacji musisz poinformować nas o tym, abyśmy mogli złożyć taką prośbę do właścicieli ośrodka.
Każdorazowo w takiej sytuacji prosimy o kontakt lub zaznaczenie tego w ankiecie zgłoszeniowej.

Chcę otrzymać fakturę za udział w obozie, co powinien zrobić?

Żaden problem, każdy uczestnik obozu otrzyma fakturę za udział w wydarzeniu. Poinformuj nas, w jakiej formie chcesz otrzymać dokument (elektronicznie/listownie), wyślemy go niezwłocznie.

Czy jako uczestnik obozu będę ubezpieczony?

Rekomendujemy samodzielne ubezpieczenie obejmujące aktywności sportowe.